₺111,90 KDV Dahil
₺115,90 KDV Dahil

Anne Bebek Çocuk 

 

Çocuk bakımı son derece hassas olunması gereken bir konudur. Çocuk oyuncaklarının hijyenik olması, çocuk odası eşyalarının sağlığa zararsız maddelerden üretilmesi son derece önemlidir. Bundan dolayı çocuk odası aksesuarları kategorisi içerisinde bulunan, çocukların sağlığını düşünerek üretilmiş olan ürünlere yönlenmeniz gerekmektedir.

Anne Bebek Çocuk kategorisi içerisinde bebeğinizin, çocuğunuzun sağlığını düşünerek üretilmiş olan ürünler bulunmaktadır. Anne bebek çocuk eşyaları kategorisinde hamile anne ihtiyaçları, çocuk oyuncakları, çocuk odası süslemeleri, çocuk odası masası, çocuk odası halısı gibi pek çok  ürün grubu bulunmaktadır. Gelin bu ürün gruplarına biraz daha yakından bakalım:

 

 Bebek - Çocuk Oyuncakları

 

Öncelikle işin eğlenceli kısmından yani eğlenceli çocuk oyuncaklarından başlayalım. Çocuk ürünleri kategorisinde bulunan, çocuklarınızın sağlığı düşünülerek üretilen, kanserojen madde içermeyen eğlenceli çocuk oyuncakları ile çocuklarınız harika vakitler geçirirken yeni şeyler öğrenme fırsatı bulacak. Örneğin cenga denge oyunu ile el, göz koordinasyonu gelişen çocuklarınız aynı zamanda harika vakitler geçirebilecek veya eğlenceli lego oyuncakları ile çocuklarınızın hayal gücü gelişecek ve eğlenceli zaman geçireceklerdir.

Eğitici çocuk oyuncakları gerçekten çocuklara alınabilecek en iyi oyuncaklardandır fakat oyuncakları toplamak çocuklar ve aileler için can sıkıcı olabiliyor. Her tarafa dağılmış oyuncakları toplamak zaman alabiliyor. Oyuncakların etrafa saçılmaması için oyuncak halılarını, oyuncak hurçlarını, oyuncak düzenleyici organizer sepetlerini kullanabilirsiniz. Oyuncak toplama hurçları sayesinde çocuk oyuncaklarınzı etrafa dağılmayacak, toplama zahmetiniz olmayacaktır.

 

Hamile Anne Bebek Kategorisi

 

Hamile annelerin sağlığı doğrudan bebeğin sağlığına etki edebilmektedir bundan dolayı hamile anne ürünleri ile desteklenmeleri gerekmektedir. Örneğin gece uyurken destekli hamile uyku yastıkları kullanılarak hamile annelerin uyku sorununu çözebilir, daha konforlu bir uyku sağlayabilirsiniz. Hamile anne yastığı gibi pek çok hamile anne ihtiyaçları bulunan anne bebek ihtiyaçları kategorisine bayılacaksınız.

Yeni doğan bebeklerin de pek çok özel ihtiyaçları bulunmaktadır. Banyo yaptırırken, yemek yedirirken ve pek çok aktivitede bebek aksesuarları kullanmanız gerekmektedir.

Örneğin:

  • Bebeğinizi yıkarken bebek yıkama filesi kullanarak tek başınıza bebeğinizi yıkayabilirsiniz veya çocuk yıkama başlığı sayesinde çocuğunuzun gözüne su, sabun kaçmasını önleyebilir daha keyifli bir banyo yapabilirsiniz.
  • Bebekleri dış mekanlarda emzirirken emzirme örtüsünü kullabilir, dilediğiniz yerde bebeğinizi emzirebilirsiniz.
  • Çocuklarınıza yemek yedirirken yere dökülmesini engellemek için dökülme engelleyici bükülebilir bebek mama önlüğü kullanabilirsiniz ve yerlere dökülen mamalardan muzdarip olazsınız.

 Bu tarz pek çok pratik bebek aksesuarları bulunan bebek ihtiyaçları kategorimiz içerisinde daha pek çok pratik bebek ürünleri bulabilirsiniz.

 

Çocuk Odası Eşyaları

 

Çocuk odaları evin en hareketli odalarından bir tanesidir .Tamemen çocuklarınızın ihtiyaçlarına ve harika zevkinize göre dizayn ettiğiniz çocuk odalarında kullandığınız ürünler ile çocuk odaları cıvıl cıvıl olmaktadır.

Örneğin:

Ahşap Çocuk odası masası ve sandalyesi ile çocuklarınız aktivitelerini yaparken doğru pozisyonda oturup rahatlıkla aktivitelerini gerçekleştirebilecek. Çocuk aktivite masası ve sandalyesi hem rahatlığı hem de dekoratif eğlenceli figürleri ile öne çıkmaktadır. Eğlenceli figürlü ahşap çocuk odası masalarına hem siz hem de çocuğunuz bayılacak!

Çocuk odası askesuarları arasında biblo süs eşyaları, model arabalar, fotoğraf resim çerçeveleri bulunmaktadır. Özellikle erkek çocuklar Decotown nostaljik model araba oyuncaklarına bayılacaklar ve odalarından ayırmak istemeyeceklerdir. Tabii ki çocuk odası süslemeleri arasında kız çocukları için de harika dekoratif süs eşyaları bulunmaktadır. Örneğin ahşap dekoratif biblo süs eşyaları arasında en beğendiği ürünleri alıp odalarının baş köşesine  yerleştirebilirler.

Bir diğer çocuk odası süsleme eşyası da fotoğraf resim çereçeveleridir. Çocuklarınızın harika fotoğraflarını sergileyebileceğiniz fotoğraf resim standları ile çocuk odası süslemesini yine çocuklarınız yapmış olacak! 

Daha pek çok uygun fiyatlı çocuk odası eşyaları bulunan Anne bebek çocuk gereçleri kategorimiz içerisinde çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

 

Dijital Baskılı Çocuk Halıları

 

Anne bebek çocuk ürünleri kategorimiz içerisindeki bir diğer ürün grubu çocuk odası halılarıdır.

Çocuklar ve bebeklerin en çok vakit geçirdiği yerler odalarındaki halıların üstleridir.

Hal böyle olunca hem çocuklarınızın sağlığını olumsuz etkilenemeyecek hem de çocuk odasına yakışacak bir bebek çocuk odası halısı ihtiyacı doğmaktadır.

Çocuk odası halısı nasıl seçilir, bebek odası halısının diğer halılardan farkı nedir gelin biraz da bunlardan bahsedelim.

Bebek ve çocuk odası halı seçiminde en önemli noktalardan bir tanesi sağlıklı olup olmamasıdır.

Çocuklarınızın sağlığı için anti alerjik çocuk odası halısı seçimi yapmanız en doğrusu olacaktır. Gelin Dijital baskılı çocuk halısı özelliklerini yakından inceleyelim:

 

 

 

  • Sıradan halılar odada uçuşan tozları ve tüyleri toplayarak çocuğunuzun hastalanmasına yol açabilir, rahat nefes almasını engelleyebilir, alerjik reaksiyonlara yol açabilir. Anti alerjik bebek halısı ise odadaki tozu halının içerisinde tutmaz bu sayede çocuklarınızın astım, alerji gibi hastalıklarının tetiklenmesini önleyebilirsiniz. Antibakteriyel bebek halısı, antibakteriyel olması ile mikropların uzun süre yaşaması önlenir.
  • Dijital baskılı kaymaz tabanlı çocuk odası halısı, ile kayıp düşmeleri en aza indirebilirsiniz.
  • Yıkanabilir dijital baskılı çocuk odası halısı, üzerine bir şey döküldüğünde 30 derecede yıkanarak temizlenebilir.
  • Eğlenceli desenleri ile çocuk odası halıları ile harika dekorlar oluşturulabilir.
  • Pek çok çeşidi bulunan dijital baskılı çocuk halısı modellerine bayılacaksınız.

Uygun fiyatlı anne bebek çocuk odası eşyaları ve gereçleri kategorisi içerisinde saymakla bitmeyecek daha pek çok ürün bulunmaktadır. Anne bebek çocuk ürünlerinde kaliteyi uygun fiyata fiyatuygun.com'da bulabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı