₺6,90 KDV Dahil
₺8,00 KDV Dahil

Pratik Banyo Gereçleri

 

Tuvalet Wc Banyo Gereçleri kategorisi içerisinde banyonuzda ihtiyacınız olan pratik ürünler bulunmaktadır. Banyo yaparken, kişisel bakımınızı yaparken kullanabileceğiniz pratik banyo aksesuarlarını uygun fiyata fiyatuygun.com farkıyla satın alabilirsiniz.

Banyo tuvalet aksesuarları kategorisi içerisinde binbir çeşit ürün grubu bulunmaktadır gelin bu ürünlere biraz daha yakından bakalım.

 

Duşakabin Düzenleyici Ürünler

 

Duşakabin içerisinde mutlaka olması gereken ürünler pratik duşakabin aksesuarları kategorisi içerisinde sizleri bekliyor.

Banyo gereçleri kategorisi içerisinde bulunan duşakabin düzenleyici ürünler ile banyonuzda kullandığınız aksesuarları düzenleyebilirsiniz. Duşakabin düzenleyici köşelik sepetler içerisine banyo lifinizi, şampuanınızı, duş jelinizi ve bir çok banyo temizlik malzemenizi koyabilirsiniz.

Wc Tuvalet Ürünleri

 

Wc ve tuvalet içerisinde hijyen ve temizlik için, rahat kullanım için bulunması gereken bir çok ürün vardır gelin bu ürünlerin bazılarına yakından göz atalım:

Dekoratif tuvalet klozet fırçaları ile tuvaletinizin temizliğini yapmakla kalmazsınız. Şık görüntüsü ile banyonuza yeni bir dekor katmış olursunuz.

Metal tuvalet kağıdı tutucu askı ile tuvalet kağıtlarınızı asabilirsiniz.

Ergonomik puf rahat klozet minderleri ile tuvaletinize dekoratif bir hava katabilir, tuvaletten sonra yaşadığınız ağrılara son verebilirsiniz. Saydıklarımızdan çok daha fazlası tuvalet ihtiyaçları kategorisinde sizleri bekliyor.

 

Banyo Lavabo Aksesuarları

 

Banyo lavabo gereçleri ile lavabonuzu düzene sokabilir, daha kullanışlı bir banyo tuvalet ortamına sahip olabilisiniz.

Pratik banyo lavabo aksesuarlarının bir çok çeşidi vardır. Gelin lavabo önü aksesuarlarının bazılarına yakından bakalım:

Banyo lavabo etajerleri ile lavabonuzda yeni bir rafa sahip olabilirsiniz, lavabo malzemelerinizi dekoratif banyo etajerinin üzerine koyabilirsiniz.

Banyo lavabosu gereçlerinden olan diş fırçası ve diş macunu tutacakları ile diş fırçalık arayışınızı sonlandırabilrisiniz. Bir çok çeşit diş fırçası tutacağı bulunan banyo malzemeleri kategorisinde hijyenik diş fırçası, otomatik diş macunu sıkacağı gibi bir çok ürünü bulabilirsiniz.

Banyo lavabo düzenleyicilerin arasında kulak çubuğu düzenleyici, makyaj malzemesi düzenleyici gibi bir çok kişisel bakım ürünleri organizeri bulunan bu kategoride banyo düzenleme işinizi kolaylaştıracak ürünleri bulabileceksiniz.

 

Havlu Bornoz Askılıkları

 

El havlusu, boy havlusu, bornoz askıları ile banyonuzda bulunan havlularınızı rahatlıkla asacaksınız. Bununla beraber dekoratif banyo askılıkları sayesinde banyo dekorlarınıza bir yenisini daha ekleyebileceksiniz. Metal kağıt havlu askısı, metal bornoz askısı, dekoratif banyo havlusu askısı ve daha bir çok banyo askılık modelleri uygun fiyata fiyatuygun.com farkıyla sizleri beklyior.

 

Banyo Lavabo Sabunlukları

 

Hijyeni sağlayan en önemli unsurlardan bir tanesi ellerimizi sık sık yıkamaktır. Tabii ki elimizi yıkarken en çok kullandığımız malzemeler sabunlardır.

Katı ve sıvı sabunlarınızı koyabileceğiniz katı sabunluklar, sıvı sabun dispanserleri banyo lavabo ihtiyaçları kategorisinde bulunmaktadır. İsterseniz sıvı sabunlarınızı otomatik sıvı sabun dispanserlerinde isterseniz de dekoratif sıvı sabunluklar ile kullanabilirsiniz.

Katı sabunlarınız için de bir çok katı sabunluk modeli banyo tuvalet gereçleri kategorimiz içerisinde mevcut. Katı sabunlarınızın kolay kuruması için katı sabun kurutucu aparat kullanabilirsiniz. Banyonuza yeni bir dekor katıp sabunluk ihtiyacını gidermek için de dekoratif katı sabunlukları kullanabilirsiniz. Daha pek çok sabunluk modellerini uygun fiyata Fiyatuygun'da bulabilirsiniz.

 

Dijtital Baskılı Banyo Paspasları ve Banyo Halıları

 

Pratik banyo aksesuarları, banyo tekstil ürünleri içerisinde bulunan banyo paspasları ve dijital baskılı banyo halıları ile banyonuz içerisinde daha konforlu olacaksınız.

 

Banyo paspası, bir diğer adıyla banyo halısı her evin ihtiyaçları arasında gelmektedir. Banyo paspasları üzerine ıslak ayakla bastığımız olabiliyor. Bundan dolayı banyo paspas halılarının kolayca deforme olmaması, koku yapmaması, kaydırmaz tabanlı olması gerekmektedir.

Dekoratif banyo halısının daha hijyenik olmasını istiyorsanız antibakteriyel ve antialerjik banyo paspası edinmeniz gerekmektedir. Bu özelliklerin hepsi bir banyo halısında nasıl olur derseniz dijital baskılı banyo halıları içerisinde bu özelliklerin hepsi mevcut!

Görmüş olduğunuz bu ürünler ve çok daha fazlası uygun fiyata fiyatuygun.com farkıyla Banyo Tuvalet Lavabo Gereçleri kategorisi içerisinde sizleri bekliyor.

 

 

 

Çerez Kullanımı