₺5,90 KDV Dahil
₺6,50 KDV Dahil
₺35,90 KDV Dahil
₺42,00 KDV Dahil

Cep Telefonu Aksesuarları Pratik Elektronik Ürünler

 

Teknoloji sürekli gelişiyor ve bu gelişimin tadını tüketiciler çıkarmaktadır. Her gün hayatımızı kolaylaştıran ürünler serisine yenileri ekleniyor. Biz de hayatımızı kolaylaştıran elektronik ürünleri bir araya geltirdik ve pratik elektronik ürünler kategorisini sizler için oluşturduk. Elektronik ürünler kategorisi içerisinde telefon tablet aksesuarları, bilgisayar aksesuarları, pratik elektronik ürünler gibi pek çok kullanışlı ürün grubu bulunmaktadır. Gelin bu ürün gruplarına biraz daha yakından bakalım.

 

Telefon Tablet Mobil Cihaz Bilgisayar Aksesuarları

 

Telefon tablet ve bilgisayar kullanımınıza pratiklik kazandıracak olan harika ürünler telefon tablet  bilgisayar aksesuarları kategorisi içerisinde sizleri bekliyor.

Örneğin: 

Cep telefonu tablet joystick aparat sayesinde telefon veya tabletinizi oyun konsoluna çevirebilir, mobil cihazlardan oynadığınız oyunlardan alacağınız hazzı arttırabilirsiniz.

Telefon tablet tripodu sayesinde fotoğraf çekeceğiniz zaman oluşan el titremesi gibi durumlardan etkilenmezsiniz ve ortaya harika fotoğraflar çıkartabilirsiniz.

Telefon tablet kamera lensleri sayesinde çektiğiniz fotoğraflara farklı bir açı katabilirsiniz. Balık gözü lensler ile çektiğiniz fotoğraflara bayılacaksınız!

Fotoğraf demişken artık selfie kamerası olmayan telefon kalmamıştır. Toplu selfie çekimleri yapmak ise moda haline gelmiş durumda. Toplu öz çekim sırasında herkesin kadraja girmesi zor olabiliyor bunun için pratik selfie çekme aparatları kullanılmaktadır. Selfie çekme aletleri sayesinde  selfie çekmek çok daha kolay bir hale gelmektedir.

Akıllı saat ve akıllı bilekliklerin çıkması ile giyilebilir mobil cihazlar hayatımıza girmiş oldu. Bluetooth saatler ve bluetooth bileklikler sayesinde saat, adım ölçer, telefona gelen bildirimleri okumak gibi pek çok işlevi akıllı saatinizden veya akıllı bilekliklerinizden yapabilirsiniz.

Bluetooth kulaklıklar sayesinde kablo karmaşasından kurtulup daha rahat bir kulaklık deneyimi yaşayabilirsiniz. Bluetooth kablosuz kulaklıklar ile kablo karmaşasından kurtulun ve özgürlüğün tadını çıkarın!

Bilisayarınız veya telefonunuzda kullanabileceğiniz kulak üstü mikrofonlu kulaklıklar ile oyun oynarken, film izlerken veya müzik dinlerken kaliteli sesin keyfini çıkaracaksınız!

Bluetooth hoparlörler sayesinde kablo derdi ile uğraşmadan taşınabilir hoparlör sahibi olmuş olacaksınız. İsterseniz kampta isterseniz piknikte isterseniz de evinizde kullanabileceğiniz kablosuz taşınabilir bluetooth hoperlörün hem tasarımına hem de ses kalitesine hayran kalacaksınız.

Cep telefonu tablet bilgisayar aksesuarları kategorisinde telefon priz askısı, cep telefonu tablet standı, araç içi telefon tutucu, telefon şarj kablosu, telefon tablet şarj adaptörü gibi daha pek çok telefon tablet malzemesi bulunmaktadır. Uygun fiyatlı cep telefonu tablet aksesuarları fiyatuygun.com farkıyla sizlerle. 

 

Diğer Elektronik Cihazlar

 

Tabii ki elektronik aksesuarlar kategorimiz telefon tablet bilgisayar gereçleri ile sınırlı değil. Saymakla bitmeyecek pek çok pratik elektronik cihazlar da bu kategori içerisinde bulunmaktadır. Gelin bu ürünlerin bir kısmına yakından bakalım:

Örneğin:

Şarjı söylemeyi sevenlerin bayılacağı bir ürün olan kareoke şarkı söyleme mikrofonu elektronik aletler kategorisi içerisinde bulunmaktadır. Kareoke mikrofonu sayesinde eğlenceli bir kareoke deneyimi yaşayabilirsiniz.

Elektronik cihazlar arasında ders çalışma lambası gibi hayatımızı kolaylaştıracak ürünler de bulunmaktadır. Ders çalışma ışığı ile geceleri çalışırken odadaki diğer kişilere rahatsızlık vermemiş olacaksınız.

 

 

Pratik elektronik aletler içerisinde sahte parala kontrolü yapabileceğiniz sahte para kontrol cihazına kadar daha pek çok sıradışı ve pratik elektronik aletler bulunmaktadır. Uygun fiyatlı elektronik ürünler kalitenin ve uygun fiyatın adresin fiyatuygun.com içerisinde sizleri bekliyor.

Çerez Kullanımı