Ev Tekstil Ürünleri 

 

Ev içerisinde daha konforlu bir yaşam için pratik ev tekstil ürünlerini kullanabilirsiniz. Ev tekstili ürünleri arasında battaniye, yer yatağı, yer minderi, yastık, ev halısı gibi hem pratik hem de kulanışlı ürünler bulunmakatadır. Ev tekstil eşyaları kategorisi içerisinde her eve lazım olan pratik ve kullanışlı ürünler bulunmaktadır. Ev yaşam ürünleri içerisinde ihtiyacınız olan ev tekstili eşyalarını bulabilir, daha konforlu bir ev ortamına ulaşabilirsiniz.

Örneğin: 

Halı kayma önleyici aparatlar sayesinde evinizin içerisidneki halıların kayması derdine son verebilirsiniz, kaydırmaz halı tabanı ile halılarınız nasıl koyduysanız öyle kalacak!

Giyilebilir battaniye ürünü de pratik ev tekstili kategorisi içerisinde bulunmaktadır. Hem ısınmak hem de hareketlerinizin kısıtlanmamasını istiyorsanız giyilebilir kollu battaniyeye bayılacaksınız veya ev tekstil aksesuarları kategorisinde bulunan elektrikli battaniye sayesinde sıcaklığı anında hissedebilirsiniz.

 

Dijital Baskılı Halılar

 

Ev tekstil malzemeleri arasında dijital baskılı mutfak halısı, dijital baskılı banyo halısı, dijital baskılı salon halısı, dijital baskılı çocuk odası halısı, dijital baskılı koridor halısı yolluk gibi halı grupları da bulunmaktadır. Her evin vazgeçilmez ev tekstil ürünleri arasında gelen kaliteli uygun fiyatlı dijital baskılı ev halıları ile evinize yeni bir dekor katabilir, sımsıcak bir zemine, modern tasarım ev ve ofis halılarına sahip olabilirsiniz.

 

 

Dijtal Baskılı Halı Nedir, Özellikleri Nelerdir?

 

Dijital baskılı halılar yatılım yaparak evinizin ısı kontörlüne yardımcı olmakla birlikte ev dekorasyonunu tamamlayan unsurlardan bir tanesidir.

Özellikle astım hastalarının dikkat etmesi gereken konulardan bir tanesi halının tozlanmasıdır. Antialerjik dijital baskılı çocuk odası halıları ev tozunuzu evinizde barındırmaz. Anti alerjik özellikli dijital baskılı çocuk odası halısı ile astım, alerji gibi hastalıklarınızın tetiklenmesini engelleyebilirsiniz.

Dijital baskılı halıların bir diğer önemli özelliği anti bakteriyel özellikte olmasıdır. Antibakteriyel dijital baskılı halılar, bakterilerin yaşamalarını ve üremelerini önler bu sayede daha hijyenik bir yaşam alanına sahip olursunuz.

Dijital baskılı halılar çoğunlukla kaymaz tabana sahiptir. Dijital baskılı kaymaz tabanlı halı modelleri; kayma, düşme gibi aksiliklerin önüne geçer bu sayede ev içerisinde daha konforlu hareket edersiniz.

Dijital baskılı halıların üretiminde polyemid hammaddesi kullanılmaktadır. Polyemid dijital baskılı halılar, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Dekoratif dijital baskılı polyemid çocuk odası halıları renklerini ve yumuşaklıklarını yıllarca korur ve uzun yıllar kullanılabilirler.

Dokuma halılarına göre uygun fiyatlı olması sayesinde tüketicilerin ucuz dijital baskılı halılara olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Sizde yüzlerce model ucuz dijital baskılı halı modelleri arasında dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Dijital baskı halılar kolay temizlenebilen halı kategorisine girmektedir. Ayrıca makinede 30 derecede yıkanabilen dijital baskılı çocuk odası halıların temizliğini rahatlıkla yapabileceksiniz.

Dijital baskılı desenli halıların kullanım alanları çok geniştir. Çocuk odası dijital baskılı halı, ofis için dijital baskılı halı, mutfak için dijital baskılı halı gibi birçok kullanım alanı vardır. İster çocuk odasında isterseniz mutfakta isterseniz de evinizin herhangi bir yerinde kullanabileceğiniz dijital baskılı kaymaz tabanlı halılar ile rahatlığın keyfini çıkaracaksınız.

Siz de Kaymaz Tabanlı Dijital Baskılı Antibakteriyel Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı arayışı içerisindeyseniz incelemekte olduğunuz Dijital Baskılı Uygun Fiyatlı Ucuz Dekoratif Çocuk Odası Halısı Yolluğunu satın alabilir veya diğer dijital baskılı halı modellerimize, dijital baskılı halı fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Saymış olduğumuz ürünler dışında saymakla bitmeyecek bir çok ev tekstil malzemesi fiyatuygun.com'da sizleri bekliyor. Uygun fiyatlı ev tekstil ürünleri, pratik ev tekstil aksesuarları arayışı içerisinde olanlar ev tekstil eşyaları kategorisine bayılacak! 

 

Çerez Kullanımı