₺9,90 KDV Dahil
₺12,00 KDV Dahil

Yapı Market Hırdavat I Ev ve Bahçe Gereçleri

 

Yapı Market Hırdavat I Ev ve Bahçe Gereçleri kategorisi içerisinde bulunan ürünler ile tamirat işlerinizi halledebilir, bahçe işlerinizi kolaylaştırabilir, ev içerisinde pratiklik sağlayacak ürünlere uygun fiyatla fiyatuygun.com farklıya ulaşabilirsiniz.

 

Yapı Market Hırdavat Malzemeleri:

 

Yapı market ve hırdavat malzemeleri ile evinizde veya ofisinizde oluşabilecek tamir gerektiren sorunların üstesinden gelebileceksiniz. Hobi veya mesleki anlamda tamir işleriyle uğraşıyorsanız bu kategorimiz tam size göre.

Nalburiye hırdavat malzemeleri geniş ürün yelpazesi ile tamirat sırasında ihtiyacınız olabilecek malzemeleri kapsamaktadır. Tornavida setinden mengene apartına kadar bir çok hırdavat el aletini kapsayan kategorimizden aldığınız ürünlerle harika işçilikler çıkarabilirsiniz.

Tamirat işlerinde kendi işimi kendim görürüm diyenlerdenseniz nalbur hırdavat ürünleri kategorimize bayılacaksınız. Duvara bir tablo asmak için veya gevşeyen vidanızı sıkmak için veya bir ürün montajı yapmak için aradığınız uygun fiyatlı hırdavat ürünleri fiyatuygun.com'da sizleri bekliyor.

Örneğin;

  • Kolay boyama fırçası sayesinde evinize usta çağırmadan boyama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Pratik tornavida seti ile gevşeyen vidaları sıkma, ürün montajı yapma gibi işlerinizi halledebilirsiniz.
  • Çift taraflı slikon bant ile duvara eşyalarınızı asmak gibi işlemleri yapabilirsiniz.

 

Hırdavat market kategorimizin içeriği bu kadarla sınırlı değil.

Daha bir çok teknik hırdavat el aletlerini kapsayan hırdavat nalburiye kategorimiz ile evinizin ustası siz olun!

Pratik hırdavat marangoz aletleri ile tamir işinde usta siz olun! Evinizin ürün montaj ustası siz olun!  Evinizin tamir onarım ustası siz olun!

 

Ev Gereçleri:

 

Evinizin daha düzenli olması için pratiklik sağlayan ürünlerin bulunduğu pratik ev gereçleri kategorisi, oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Günlük hayatta ihtiyacınız olabilecek pratiklik sağlayan araç ve aparatlar sizlere kolaylık sağlayacak.

Sadece ev işleri ve ev düzenleme için değil ayrıca ofis düzeni için de kullanabileceğiniz pratik ofis gereçleri bulunan bu kategori içerisinde zaman tasarrufu sağlayayan alet ve aparatlar da var.

Pratik ev aletleri, yaşamınızı kolaylaştırmak amacı ile her alanda yardımınıza koşmaktadır. 

Örneğin;

  • Alışveriş yapmaya gidecekseniz bez alışveriş çantası ev aletleri kategorisinde.
  • Dağınık kabloları düzenlemek istiyorsanız kablo düzenleyici aparatlar pratik ev gereçleri kategorisinde.
  • Dağınık eşyalarınızı düzenlemek istiyorsanız eşya düzenleyici organizerler pratik ev ürünleri kategorisinde.

Tabii ki uygun fiyatlı ev gereçleri kategorimiz bu kadarla sınırlı değil. Ucuz pratik ev eşyaları kategorisinde hayatınızı kolaylaştıracak bir çok ürün uygun fiyata fiyatuygun.com farkıyla sizleri bekliyor.

 

Bahçe Malzemeleri

 

Bahçeli bir eviniz, yazlığınız veya çiftliğiniz var ise elinizin altında bazı bahçe ekipmanlarının bulunması gerekmektedir.

Bahçe işlerinizde kolaylık sağlayacak olan pratik bahçe malzemeleri kategorisi içerisinde harika ürünler sizleri bekliyor.

Uygun fiyatlı pratik bahçe aletleri ile bahçe işlerinizi yapmak çok daha kolay olacak !

Örneğin:

  • Bahçe aydınlatması ihtiyacınız varsa güneş enerjili bahçe lambası ve bahçe aydınlatma ürünleri, ucuz bahçe ürünleri kategorisinde.
  • Ekonomik bahçe sulama yöntemi arıyorsanız damlama sulama sistemi, bağ bahçe ürünleri kategorisinde.
  • Tazyikli ve uzun boylu bir bahçe sulama hortumu arıyorsanız spiral bahçe sulama hortumu, bahçivan ürünleri kategorisinde.

Tabii ki pratik bahçe bahçivan ürünleri kategorimiz bu kadarla sınırlı değil. Bahçe gereçleri kategorimiz içerisinde ihtiyacınız olabilecek daha bir çok bahçe ihtiyaçları malzemesini uygun fiyata Fiyatuygun'da bulabilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı