Fiyatuygun.com Kimdir?

     

 

     Fiyatuygun.com,  İstanbul'da 27 yıllık bir ticaret geçmişinin ardından 2013 yılında Türkiye’de faaliyet gösteren e-ticaret firmalarına toptan ürün sunmak üzere kurulmuş ithalatçı ve yenilikçi bir firmanın son tüketicilere uygun fiyatlı ürün sunmak amacıyla kurduğu bir b2c e-ticaret sitesidir.

     Fiyatuygun.com, İstanbul Fatih'teki perakende mağazasının yanı sıra İstanbul Esenler'de 500 m2 kapalı alanda ve 10 kişilik ekibi ile online satış operasyonlarını yürütmektedir.

     12 farklı kategoride 1200 ürününün tamamına yakınını ithal eden firmamız başta As seen as on TV (TV reklamlarındaki ürünler) ürünleri olmak üzere günlük hayatı kolaylaştırıcı pratik ürünler, ev dekorasyon gereçleri, mutfak gereçleri, oto aksesuar, kişisel bakım ve kozmetik, ilginç hediyelik ürünler, pet shop ürünleri tedarik etmektedir.

     Atasan Dış Ticaret, kurulduğu ilk günden itibaren, Türkiye’de daha çok internet kullanıcısının e-ticarete katılması ve beklentilerin çok ötesine geçen bir müşteri deneyimi yaratabilmek için çaba göstermiş, Türkiye e-ticaret pazarının büyümesinde her zaman öncü bir rol üstlenmiştir.

     Asıl yetkinliği olan ithalat ve yenilik gücünü, hızlı, güvenilir sağlam iş yapma anlayışıyla birleştiren firmamız, müşterilerinin karlı bir büyüme ivmesini yakalayabilmesi için çalışmayı ilke edinmiştir.

 

Markalarımız


 

 

       

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Basında Çıkan Diğer Markaların Haberleri! 

 

 

 

Büyük Değerimiz

1500'den fazla ürün yelpazemizde rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

 

Türkiyenin Her Tarafına Teslimat

200 Farklı Ülkeye Gönderim Sağlıyoruz.

 

Ödeme Güvenliği

Dünyanın en Güvenli Ödeme Sistemleri İle, Ödemelerinizi Gönül Rahatlığıyla Yapabilirsiniz.

 

Alışveriş Kolaylığı

Özel Sistemimiz İle Çok Kısa Sürede Alışveriş Yapabilirsiniz

 

Canlı Müşteri Hizmetleri

Bizlere Telefon, Sms, WhatShapp ve Canlı Destekten Anında Ulaşabilirsiniz

 

Her Yerden Alışveriş

Uygulamalarımızı indirerek her yerden sipariş verebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır