₺29,90 KDV Dahil
₺37,00 KDV Dahil

Oto Aksesuarları

 

Oto aksesuar ürünleri, araçcınızın güvenliğini ve rahatlığını arttırmak amacı ile kullanılmaktadır. Kaliteli ve sağlam yapıları ile öne çıkan oto aksesuarlar ve fiyatlarına pratik oto aksesuarları kategorisi içerisinde ulaşabilir, araç içerisinde konfora sahip olabilirsiniz. 

Pratik araba aksesuarları arasında bir çok ürün grubu bulunmaktadır. Araç içi telefon tutuculardan araç içi koltuk kılıflarına kadar bir çok pratik oto aksesuar eşyalarıaraç içi pratik ürünler içerisinde bulabilirsiniz.  Gelin pratik otomobil aksesuarlarına biraz daha yakından bakalım.

 

Araç içi Navigasyon Telefon Tablet Tutucuları

 

Araç içi telefon tablet navigasyon tutucu aparatlar ile sürüş esnasında görüş açınızı kaybetmeden yol tariflerine bakabilir, telefon konuşmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sürüş güvenliğinin her şeyden önce geldiğini unutmayın ve araç içi telefon standları ile sürüş güvenliğinizi arttırın.

 

Araç İçi Ergonomik Ürünler

 

Araba aksesuarları kategorisi içerisinde bulunan ergonomik araç ürünleri ile sürücü ve yolcuların rahatlığı düşünülmüş ve ortaya harika ürünler çıkmıştır. 

Örneğin:

Araç içi boyun yastığı ile araç içerisindeki yolcular ergonomik bir yolculuk yaşayabilir. Uykusu geldiğinde seyehat tipi boyun yastığı ile keyifli bir uyku çekebilir. Ergonomik boyun yastığına alternatif olarak emniyet kemeri yastığı da bulunmaktadır. Emniyet kemeri yastığı sayesinde emniyet kemeri takmaktan vazgeçemeyeceksiniz!

Araç içi kolçak minderi ile sürücü dirseğini daha rahat bir kolçağa koymuş olacak. Ergonomik kolçak kılıfı kol dayama minderi ile uzun yolculuklarda daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ergonomik rahat araç koltuk minderleri ile uzun yolculuklar sonrasında şiddetli ağrılarınıza son verebilirsiniz. Otomobil koltuk minderleri, terletmez yapısı ile yolculukların en önemli aksesuarları arasında gelmektedir.

 

Araç Güvenlik Aksesuarları

 

Aracınız için istenmeyen olaylar başımıza gelebilmektedir. Bu aksilikleri engellemek veya zararı minimize etmek için araç içi güvenlik ürünleri bulunmakatdır. Araç güvenlik aksesuarları içerisinde bulunan oto güvenlik eşyaları ile olası aksiliklerin önüne geçebilirsiniz gelin bu ürünlere biraz daha yakından bakalım:

Emniyet direksiyon kilidi sayesinde olası bir araç çalınma olayının önüne geçebilirsiniz. Aracınızın direksiyonuna takacağınız anahtarlı hırsızsavar direksiyon kilidini gören hırsızlar aracınızın yanına bile yaklaşamayacak çünkü arabanızın anahtarına sahip olsalar bile aracınızın direksiyonunu hareket ettiremeyecekler ve olası bir çalınma olayının önüne geçmiş olacaksınız.

Araç içi ilk yardım seti, her aracın içerisinde mutlaka bulunması gereken bir üründür. İlk yardım hayat kurtarır diyerek araçlarımızda emniyet ilk yardım setini bulundurmak gerekmektedir. Araba ilk yardım çantası içerisinde sargı bezinden yangın tüpüne kadar bir çok ürün bulunmaktadır ve bu ürünler sayesinde olası bir kaza sonrasında hayat kurtarabilir, kaza sonrası riskleri minimize edebilirsiniz.

Hepimizin başına gelebilecek olan lastik patlama durumlarında anında müdehale etmemiz gerekmektedir. Yedek lastiğiniz yoksa sürüşe devam etmeniz kaza riski anlamına gelmektedir. Lastik patlama durumunda lastik tamir kitini kullanarak aracınızın lastiğini tamir edebilir, servis merkezine kadar güvenli bir sürüş sağlayabilirsiniz.

Araçlarımızın aküleri zaman zaman bitebilir bizi yarı yolda bırakabilir bu durumlarda farklı bir araçtan akü takviyesi yapabilir ve yolunuza devam edebilirsiniz. Başka bir araçtan akü takviyesi yapmak için ihtiyacınız olan tek malzeme akü takviye kablosudur. Akü takviye şarj kablosu ile akü bitince yolda kalmaya son verebilirsiniz.

 

Araç İçi Pratik Ürünler:

 

Araç içi oto aksesuar kategorisi içerisinde bulunan araç içi pratik ürünler ile daha keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Örneğin:

Araç içi anti far gözlüğü ile gece sürüşlerinizde diğer araçların far ışığına maruz kalmazsınız ve daha güvenli gece yolculukları yaparsınız.

Araç içi koltuk organizerleri sayesinde arka koltuktaki yolcular kişisel eşyalarını, telefon veya tabletlerini cepli koltuk arkası kılfına yerleştirebilir ve araç içi dağınıklığa son verebilirsiniz.

Bagaj içi organizer çanta ile bagaj içi dağınıklığı engelleyebilir, bagaj içerisindeki eşyalarınızı bagaj organizer kutusu içerisine dizebilirsiniz.

Direksiyon masası sayesinde direksiyonunuzda bir masaya sahip olursunuz ve mola verdiğinizde yemek yiyebileceğiniz, dizüstü bilgisayarınızı kullanabileceğiniz pratik bir alana sahip olursunuz.

Daha bir çok uygun fiyatlı kaliteli pratik araç içi aksesuar bulunan İşlevsel oto aksesuarı kategorisinde çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

 

Mevsimlik Oto Aksesuarları

 

Mevsimlik araba aksesuarları içerisinde zorlu kış şartlarında, yağmurlu günlerde kullanabileceğiniz ürünler bulunmaktadır.

Örneğin:

Araç içi şemsiye tutucu sayesinde ıslak şemsiyelerinizi aracınızı ıslatmadan koyabileceğiniz bir alana sahip olursunuz.

Araç ayna yağmur kaydırıcı ve cam buğu önleyici filmler sayesinde dış aynalarınız yağmurlu günlerde ıslanmayacak ve görüş açınızı kaybetmeyeceksiniz.

Kar buz süpürge fırçası ve kar buz kırıcı ile zorlu kış günlerinde aracınızın camında bulunan buzları temizleyebilecek, yola daha güvenli bir biçimde çıkabileceksiniz.

Kar buz engelleyici araç ön cam örtüsü ile karlı havalarda aracınızın ön camının buz tutmasını engelleyebileceksiniz ve temizlik ile uğraşmadan yola çıkabileceksiniz.

Silecek ayna cam donma engelleyici ürünleri ile sileceklerinizin, araç aynalarınızın, araç ön camınızın donmasını engelleyebilir, zorlu kış şartlarının üstesinden gelebilrisiniz.

 

Okumuş olduğunuz ürün grupları dışında bir çok uygun fiyatlı kaliteli oto aksesuarlarına fiyatuygun.com aracılığıyla oto aksesuar kategorisinde ulaşabilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı