Pratik Elma Soyma ve Dilimleme Makinesi Elma Dilimleyici Aparat
Pratik Elma Soyma ve Dilimleme Makinesi Elma Dilimleyici Aparat

Pratik Elma Soyma ve Dilimleme Makinesi Elma Dilimleyici Aparat (E16YT0037)

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺76,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,90(KDV Dahil)

Elma Armut Ayva Patates Kabuk Soyma Makinası Aleti

:

 

Pratik Elma Soyma ve Dilimleme Makinesi Elma Dilimleyici Aparat

 

Elma yemek ve soymak hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Özellikle çocuklu ailelerin kaçırmaması gereken bir ürün. Armut, Ayva, Patates ve Turp soymak için de güvenle kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçağı ile elmayı mükemmel incelikte soyar.

 

 

Elma Armut Ayva Patates Kabuk Soyma Makinası Kullanımı ve Özellikleri:


Elma soyma Aletinin kullanımı kolaydır, meyve 3′lü çiviye saplanır, çevirme kolunu çevirince alet çalışır.Meyve yemeyen çocuklarınıza elma armut yemeyi sevdiren bir üründür.Güçlü vakum tabanı ile her yüzeye sabitlenir, kullanım sırasında kaymaz.

Tüm bıçakları takıp çıkarılabilir özelliktedir.Ürün dökme demirden yapılmış olup bıçakları paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Soyma Bıçağı farklı kalınlıkta soymak için ayarlanabilir, oynar başlığı ile her boyda meyveyi rahatça soyar. 

Bıçak başlıklarını ayarlamak suretiyle dilerseniz sadece soyma, sadece dilimleme ve çekirdek çıkarma yapabilirsiniz.Temizlemesi ve yıkaması kolaydır.

Okul kantinlerinde, restoranlarda, otellerde, mutfağınızda, piknikte kısacası her yerde rahatça kullanabilirsiniz.Elmaların kabuğunu kolay ve hızlıca soyar,elmanın çekirdeğini çıkartır,

Meyveleri eşit spiral halkalar halinde dilimler, dekoratif bir görüntü oluşturur.Dilimler birbirinden ayrılmadan tek parça halinde çıkar.Kabukları ince ve düzgün bir şekilde soyar.Vakumlu alt kısmı sayesinde zemine kolayca sabitlenir ve kolay kullanım imkanı sunar.

Ayrıca, elma turtası, elma mezesi, meyve salatası, kuru meyveler, patates, turp ve daha bir çok meyveyi soymak için idealdir. Soyulacak olan meyvelerin şekline göre otomatik olarak ayarlanır.Altındaki vantuz ile bulunduğu ortama kolayca tutunur.

 

Pratik Elma Soyma Dilimleme Makinesi Ürün Boyutları:

 

  • Uzunluk :20 cm
  • Yükseklik :14 cm  
  • Genişlik : 11 cm 

 

Elma Armut Ayva Patates Kabuk Soyma Makinası Aleti Paket İçeriği:

 

  • 1 Adet Elma Dilimleme ve Soyma Makinesi

 

Çerez Kullanımı